COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® aquatic sphere

V dňoch 22.10.2021 – 24.10.2021 (vrátane) budú priestory x-bionic® aquatic sphere uzatvorené pre verejnosť z dôvodu organizácie podujatia SLOVAKIA SWIMMING CUP.

thajské masáže

skrolovať nižšie

Pozývame vás na exotické procedúry od pravých thajských terapeutiek, ktoré sa prostredníctvom svojho umenia osobne postarajú o nezabudnuteľný zážitok. Zažite skutočnú atmosféru ďalekej Ázie prostredníctvom vôní a dotykov.

Na masáž je potrebné sa objednať vopred. Služby poskytujeme po dohode na telefónnom čísle +421 31 326 24 04 alebo na +421 910 101 741

Tradičná thajská masáž

Využíva techniku bodového tlaku, jógových prvkov a svalového strečingu. Používané rytmické pohyby účinne redukujú svalové napätie a stres. Tento druh masáže podporuje lymfatický a krvný obeh, zvyšuje energiu a vitalitu, zlepšuje pohyblivosť svalov a kĺbov, zlepšuje dýchanie a držanie celého tela, lieči chronické problémy kĺbov a svalov.

Cena za 60 min. Cena za 90 min.
Tradičná thajská masáž 77 € 89 €

Thajská masáž chrbta

Olejová masáž zameraná na najviac zaťažované, stuhnuté a bolestivé partie tela, akými sú chrbát a šija, sedacia časť, okolie krížových kostí a panvy, svaly a šľachy tela, namáhané najmä sedavým zamestnaním a nedostatkom pohybu. Masáž zahŕňa akupresúrne techniky, ktoré účinne uvoľňujú svalové napätie, odstraňujú energetické blokády, zvyšujú flexibilitu tela, odstraňujú bolesti hlavy a krčnej chrbtice, poskytujú úľavu od chronických bolestí, únavy a stresu.

Cena za 30 min. Cena za 60 min. Cena za 90 min.
Thajská masáž chrbta  39 € 75 € 90 €

Aromaterapeutická olejová masáž

Olejová masáž je veľmi príjemná a uvoľňujúca aromaterapeutická procedúra, ktorá je ľahšou, rytmickejšou verziou thajskej masáže. Pri masáži terapeutka používa trecie hmaty a akupresúrne tlaky tak, aby citlivo uvoľnila Vaše telo a myseľ. Olejová masáž pomocou prírodných olejov uvoľní svalové napätie a prinesie Vám príjemnú relaxáciu, dokonale zvlhčí a omladí pokožku a má celkové omladzujúce účinky na organizmus.

Cena za 60 min. Cena za 90 min.
Aromaterapeutická olejová masáž 79 € 93 €

Gravi masáž

Špeciálna masáž určená pre nastávajúce mamičky, ktorá zmierňuje bolesti chrbta a opuchy nôh, odstraňuje nevoľnosti, posilňuje svaly v oblasti chrbtice, podporuje dobrý spánok, uľavuje kĺbom, pomáha zabraňovať tvorbe strií a pomáha aktivovať tvorbu hormónov šťastia. Vykonáva sa buď v polohe na chrbte alebo na boku, alebo v tureckom sede podľa toho, v akom štádiu tehotenstva sa nastávajúca mamička nachádza. Účinky tejto masáže sú výborné nie len pre nastá- vajúcu mamičku, ale i pre jej bábätko.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Gravi mama masáž  40 € 76 €

Kokosový peeling a masáž celého tela

Pri peelingovej masáži ide o spojenie 30 minutového telového peelingu a 30 alebo 60 minútovej aromaterapeutickej olejovej masáže. Peeling aktivuje mikrocirkuláciu podkožného systému a detoxikuje pokožku, čistí póry pokožky tým, že odstraňuje odumreté bunky z pokožky, navracia pokožke mladistvý a svieži vzhľad. Tento druh thajskej masáže podporuje dýchanie pokožky a zanecháva ju jemnú a vyhladenú.

Cena za 60 min. Cena za 90 min.
Kokosový peeling a masáž  80 € 98 €

Reflexná masáž dlaní a chodidiel

Je úžasná akupresúrna procedúra, pri ktorej dochádza k stimulácii reflexných bodov na chodidlách, ktoré zodpovedajú jednotlivým vnútorným orgánom tela, a tým aj harmonizácii a podpore činnosti týchto orgánov.

Cena za 30 min. Cena za 60 min.
Reflexná masáž dlaní a chodidiel  38 € 72 €

V siedmom nebi

Veľmi obľúbená thajská masáž zameraná na najviac zaťažované, stuhnuté a bolestivé partie tela, akými sú chrbát a šija, sedacia časť, okolie krížových kosti a panvy, svaly a šľachy tela bez použitia oleja.

Cena za 30 min. Cena za 60 min. Cena za 90 min.
V siedmom nebi  37 € 73 € 88 €

Thajská bylinková masáž

Je horúca bylinná masáž, ktorá je spojením tradičnej thajskej masáže a prikladania horúcich bylinných vrecúšok na energetické centrá tela. Bylinné vrecúška obsahujú v bavlne nakompresovanú, zmes vzácnych thajských bylín
a aromatických látok, pričom ich nahrievaním nad parou dochádza k aktivácií účinných zložiek.

Cena za 90 min.
Thajská bylinková masáž 96 €

Športová hĺbková masáž

Špeciálny druh masáže prispôsobený pre športovcov a ľudí s vysokými fyzickými výkonmi. Masáž zameraná na konkrétne svaly, ktoré sú skrátené alebo preťažené. Pracuje nielen s povrchovými svalmi, ale aj s hlbokým stabilizačným svalovým systémom.

Cena za 60 min. Cena za 90 min.
Športová hĺbková masáž 65 € 75 €

Cenník masáží

Kompletný cenník masáží v x-bionic® wellness sphere si môžete stiahnuť nižšie. Venujte prosím pozornosť aj návštevnému poriadku, ktorý zaručí vám aj ostatným hosťom ničím nerušený pobyt. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na náš personál, ktorý vám rád poradí.

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše.

Za každých minutých 100€ získate na začiatku ďalšieho mesiaca 20€ navyše.

Chcem získať X-CARD    VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD