x-bionic® family sphere

V sobotu 01.06.2024 bude detské ihrisko AdventureLand uzatvorené pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

x-bionic® aquatic sphere

V piatok 31.05.2024 bude x-bionic aquatic sphere uzatvorená pre verejnosť z dôvodu konania súkromnej akcie. Ďakujeme za pochopenie.

thajské masáže

skrolovať nižšie

Pozývame vás na exotické procedúry od pravých thajských terapeutiek, ktoré sa prostredníctvom svojho umenia osobne postarajú o nezabudnuteľný zážitok. Zažite skutočnú atmosféru ďalekej Ázie prostredníctvom vôní a dotykov.

Na masáž je potrebné sa objednať vopred. Služby poskytujeme po dohode na telefónnom čísle +421 31 326 24 04 alebo na +421 910 101 741.

Tradičná thajská masáž

Využíva techniku bodového tlaku, jógových prvkov a svalového strečingu. Používané rytmické pohyby účinne redukujú svalové napätie a stres. Tento druh masáže podporuje lymfatický a krvný obeh, zvyšuje energiu a vitalitu, zlepšuje pohyblivosť svalov a kĺbov, zlepšuje dýchanie a držanie celého tela, lieči chronické problémy kĺbov a svalov.

Thajská masáž chrbta

Masáž zameraná a stuhnuté chrbtové svalstvo a svalstvo krčnej chrbtice. Je účinným spôsobom boja proti pretrvávajúcim bolestiam hlavy, či akýmkoľvek blokádam hybnosti. Táto intenzívna hĺbková masáž zahŕňa akupresúrne techniky, ktoré efektívne uvoľňujú svalové napätie, odstraňujú blokády na energetických dráhach, zvyšujú flexibilitu, odstraňujú bolesti hlavy a krčnej chrbtice. Poskytuje úľavu od chronických bolestí, únavy a stresu.

Aromaterapeutická olejová masáž

Olejová masáž je veľmi príjemná a uvoľňujúca aromaterapeutická procedúra, ktorá je ľahšou, rytmickejšou verziou thajskej masáže. Pri masáži terapeutka používa trecie hmaty a akupresúrne tlaky tak, aby citlivo uvoľnila Vaše telo a myseľ. Olejová masáž pomocou prírodných olejov uvoľní svalové napätie a prinesie Vám príjemnú relaxáciu, dokonale zvlhčí a omladí pokožku a má celkové omladzujúce účinky na organizmus.

Gravi mama masáž

Špeciálna masáž určená pre nastávajúce mamičky, ktorá zmierňuje bolesti chrbta a opuchy nôh, odstraňuje nevoľnosti, posilňuje svaly v oblasti chrbtice, podporuje dobrý spánok, uľavuje kĺbom, pomáha zabraňovať tvorbe strií a pomáha aktivovať tvorbu hormónov šťastia. Vykonáva sa buď v polohe na chrbte alebo na boku, alebo v tureckom sede podľa toho, v akom štádiu tehotenstva sa nastávajúca mamička nachádza. Účinky tejto masáže sú výborné nie len pre nastá- vajúcu mamičku, ale i pre jej bábätko.
Pozor! V prvom trimestri by sa masáže vykonávať nemali. Odporúča sa vynechať masáže aj počas 8. mesiaca.

Kokosový peeling a masáž celého tela

Pri peelingovej masáži ide o spojenie 30 minutového telového peelingu a 30 alebo 60 minútovej aromaterapeutickej olejovej masáže. Peeling aktivuje mikrocirkuláciu podkožného systému a detoxikuje pokožku, čistí póry pokožky tým, že odstraňuje odumreté bunky z pokožky, navracia pokožke mladistvý a svieži vzhľad. Tento druh thajskej masáže podporuje dýchanie pokožky a zanecháva ju jemnú a vyhladenú.

Reflexná masáž dlaní a chodidiel

Thajská reflexná masáž chodidiel a dlaní má veľmi hlbokú tradíciu. V Thajsku tieto masáže patria k najvyhľadávanejším. Stimulácia jednotlivých reflexných bodov na chodidlách a dlaniach má pozitívny účinok na celý organizmus, pôsobí priaznivo na psychiku a odbúravanie stresu.

Thajská bylinková masáž

Je horúca bylinná masáž, ktorá je spojením tradičnej thajskej masáže a prikladania horúcich bylinných vrecúšok na energetické centrá tela. Bylinné vrecúška obsahujú v bavlne nakompresovanú zmes vzácnych thajských bylín
a aromatických látok, pričom ich nahrievaním nad parou dochádza k aktivácií účinných zložiek.

Športová hĺbková masáž svalov celého tela

Špeciálny druh masáže prispôsobený pre športovcov a ľudí s vysokými fyzickými výkonmi. Masáž zameraná na konkrétne svaly, ktoré sú skrátené alebo preťažené. Pracuje nielen s povrchovými svalmi, ale aj s hlbokým stabilizačným svalovým systémom. Kombinuje vlastnosti chiropraxie (manipulácia s kostrovou časťou tela) a akupresúry (dôsledný tlak na konkrétne nervy šliach väzov) s cieľom vytvoriť rovnováhu funkcií tela.

Športová hĺbková masáž svalov nôh

Špeciálny druh masáže prispôsobený pre športovcov a ľudí s vysokými fyzickými výkonmi. Masáž zameraná na konkrétne svaly, ktoré sú skrátené alebo preťažené. Pracuje nielen s povrchovými svalmi, ale aj s hlbokým stabilizačným svalovým systémom.

Športová hĺbková masáž svalov rúk

Špeciálny druh masáže prispôsobený pre športovcov a ľudí s vysokými fyzickými výkonmi. Masáž zameraná na konkrétne svaly, ktoré sú skrátené alebo preťažené. Pracuje nielen s povrchovými svalmi, ale aj s hlbokým stabilizačným svalovým systémom.

Masáž hlavy a tváre

Masáž tváre má zo všetkých masáží najväčšie relaxačné účinky predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu, preto je vhodná aj pre mužov. Na rozdiel od iných častí tela sú svaly tváre pripojené do kože a preto priamo ovplyvňujú náš vzhľad. Svalové tkanivo v tvári vekom ochabuje, okolo úst, očí a na čele sa objavujú vrásky. Masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, zlepšuje krvný obeh, elasticitu, uvoľňuje stres a napätie. Masáže tváre, krku a hlavy pomáhajú proti migrénam. Hlava, krk a ramená sú dôležité energetické centrá v tele. V strese sme nahnevaní a napätie sa začína hromadiť. Neskôr sa prejavuje v podobe stuhnutého krku a ramien, napätím v očiach a niekedy aj vypadávaním vlasov. Stuhnuté a napäté krčné svaly utláčajú nervy, a to sa môže prejaviť bolesťami, šumením v ušiach a únavou očí.

Thajská aromaterapeutická masáž pre deti

Deti sú radosť nášho života. Zaslúžia si jemnú thajskú starostlivosť. Vezmite si ich so sebou a doprajte im masáž, ktorá u nich zanechá dobrý pocit a nezabudnuteľný zážitok. Detská aroma masáž je dostatočne jemná, aby bola pre detské telíčko čo najpríjemnejšia. Deti si vyberajú olej, ktorý im najkrajšie vonia poprípade si môžu vybrať aj viacero vôní naraz… Masáž sa odporúča pre deti od 6 rokov, horná veková hranica pre detskú aroma masáž je 15 rokov.

Anticelulitídová masáž

Anticelulitídová masáž redukuje ukladanie tukových buniek na nesprávnych miestach. Pomáha odstraňovať zhluky tukových buniek uložených pod pokožkou. Eliminuje 2 vnútorné príčiny vzniku celulitídy, a to: nedostatočné prekrvovanie postihnutej oblasti a nedostatočnú cirkuláciu lymfatického systému. Vďaka tejto masáži budú vaše bunky lepšie zásobované výživnými látkami a kyslíkom. Z organizmu rýchlejšie odplavia škodlivé látky, takže staré „celulitídové hrbolčeky“ miznú a nové sa už netvoria. Aby bola anticelulitídová masáž účinná, musíte ju podstupovať pravidelne a dlhodobo.

Cenník masáží

Kompletný cenník masáží v x-bionic® wellness sphere si môžete stiahnuť nižšie. Venujte prosím pozornosť aj návštevnému poriadku, ktorý zaručí vám aj ostatným hosťom ničím nerušený pobyt. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na náš personál, ktorý vám rád poradí.