x-bionic® aquatic sphere

Milí návštevníci, radi by sme vás informovali, že x-bionic® aquatic sphere bude v stredu, 06.12.2023 od 15:00 zatvorená pre verejnosť. Ďakujeme za pochopenie, Team XBS.

 

x-bionic® flavour sphere

Vážení návštevníci, Legends’ Bar je dňa 07.12.2023 uzatvorený pre verejnosť. Radi vás privítame v reštaurácii APANI®. Ďakujeme za pochopenie Team XBS.

skrolujte nižšie

Váhate kde stráviť tohtoročný Silvester? Ak sa chcete vyhnúť preplneným lyžiarskym svahom, zdĺhavému cestovaniu či hľadaniu posledných voľných miest na chatách, uvítanie nového roka v slovenskom olympijskom centre vás dostane. V x-bionic® sphere v Šamoríne na vás čaká relax najvyššieho kalibra, silvestrovská zábava pre deti i dospelých, obrovské možnosti športového vyžitia a samozrejme fantastická gastronómia všetkého druhu. Tu je dôkaz.

  1. Silvester s deťmi je radosť! Vieme ako na to.

Pobytové zimné výlety s rodinou môžu pre niekoho znamenať zbytočný stres a obrovskú záťaž. Ak si však vyberiete pre svoj pobyt obrovské športové olympijské centrum so značkou baby friendly, dostanete tu servis, v ktorom je samozrejmosťou práve aj starostlivosť o vaše deti, zatiaľ čo vy budete relaxovať a užívať si služby prvotriedneho wellness a spa. Family rooms, ktoré splnia všetky rodinné nároky sú pripravené, rovnako ako i pestrý program pre deti počas celých dvoch dní (30. – 31. december). Kameňom úrazu býva počas Silvestra neskorší večerný program. Opäť to však neplatí pre športové centrum s full výbavou vyžitia všetkého druhu. K dispozícii je TULI kino plné nádherných rozprávok, dokonca aj vlastná silvestrovská kids party.

 

  1. Vyhnite sa lyžiarskej plnke počas sviatkov na najfrekventovanejších zimných strediskách, doprajte si široký výber športov priamo v olympijskom centre.

Pohľady na preplnené vleky a lyžiarske svahy sú pre milovníka pohody a skutočného športu hotovou katastrofou. Stojíte v rade na vlek, na obed, na teplý grog, dokonca aj na toalety či na cestách z parkoviska na hotel. To nie je ideálna predstava o pohodových sviatkoch, a preto sa oplatí „prebooknuť“ top lyžovačky a horské chaty mimo najrušnejších dní a poobzerať po alternatíve, ktorá vám dá všetko to, čo si v danú chvíľu môžete priať.

 

  1. Klzisko musí byť.

Navyše, zdravo vyštípané líčka od zimy zažijete na klzisku Ice Rink, kde (ak je to potrebné) skúsení inštruktori naučia korčuľovať každého. A bude zábava! J

  1. Nádherné prechádzky po pobreží Dunaja.

Ďalšou veľkou atrakciou je samotné prostredie Šamorína a Žitného ostrova. Nie je morom, a predsa sa tak pri ňom človek cíti… Prechádzky pozdĺž romantického pobrežia Dunaja čistia myseľ a blahodarne pôsobia na unavené telo, ktoré sa počas roka pasovalo so sedavou prácou. Predstava, že po dvoch hodinách strávených v nádhernej prírode skočíte do vyhriateho wellnessu a spa je prudko vábivá.

  1. Silvestrovský galavečer v spoločnosti obľúbených slovenských muzikálových hercov a spevákov.

Čo by to bol za Silvester bez najväčších hudobných hitov a tancovačky. O zábavu sa postarajú známe tváre slovenského show biznisu, ktorých uvidíte tak trochu v inom svetle. Alebo skôr v inom čase? J To je jedno, v každom prípade športové olympijské centrum odpáli Silvestrovský večer štýlovo – v spoločnosti hercov a najväčších hitov za posledných 100 rokov!

 

Ak máte radi bonusy, využite možnosti karty X-CARD. Pri kúpe pobytového balíka do 31. 10. s X-CARD môžete získať bonus až do výšky 180 €. Za každých minutých 100 € získate na začiatku ďalšieho mesiaca 20 € navyše.

 

Šťastný Nový rok!

 

Pop Up WordPress Plugin