COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM

Sehr geehrte Besucher, aufgrund der aktuellen Situation hinsichtlich des Coronavirus bitten wir Sie, stets zu prüfen, ob der Termin einer Veranstaltung abgesagt oder geändert wurde.

skrolujte nižšie

Darts Slovak Open 2019 priniesol víťazstvá Harmsa, Martina, O´Brien a Dobromyslovej

960 hráčov, triumf manželského páru a dokonca aj 9-šípkové zatvorenie. Taký bol šípkarský víkend Darts Slovak Open v športovom komplexe x-bionic® sphere, kde sa opäť, po úspešnom prvom ročníku, stretli nadšenci šípok. Podujatie potvrdilo stúpajúcu popularitu šípkarského športu v krajine pod Tatrami a nasmerovalo na Slovensko kroky najväčších svetových hviezd organizácie BDO, medzi ktorými nechýbali bývalí majstri sveta alebo hráči so skúsenosťami z konkurenčnej organizácie PDC. O popularite svedčí aj počet návštevníkov turnaja, ktorí si prišli šípkarské esá pozrieť a odhaduje sa na približne 3000 ľudí.

Podujatie malo okrem pekných športových zážitkov aj charitatívne ciele. Každý z účastníkov hodnotil nielen celú akciu, ale aj spestrenie programu prostredníctvom pokrových turnajov Rebuy Stars veľmi pozitívne. V priebehu skvelých 2 dní, počas ktorých trvala akcia Darts Slovak Open, sa do pokrových turnajov Rebuy Stars celkovo zapojilo bezmála 120 hráčov. O úspechu celej akcie hovorí aj suma, ktorú sa nám podarilo spoločnými silami vyzbierať. Sme radi, že výťažkom vo výške 1.343€, môžeme aj my prispieť na prípravu 9-ročného športovca Špeciálnych olympiád, Filipka Sedláčka.
ČÍTAŤ VIAC