COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM

Sehr geehrte Besucher, aufgrund der aktuellen Situation hinsichtlich des Coronavirus bitten wir Sie, stets zu prüfen, ob der Termin einer Veranstaltung abgesagt oder geändert wurde.

skrolujte nižšie

Využite jedinečnú príležitosť odpromovať svoju firmu

Po minuloročnom úspechu majstrovstiev sveta v triatlone pod hlavičkou CHALLENGE FAMILY u nás opäť pripravujeme najväčšie triatlonové preteky. Hlavné podujatie sa bude konať 3. júna 2018 – THE CHAMPIONSHIP 2018, v ktorom si zmeria sily kvalifikovaná svetová elita triatlonu.

Triatlonistov čaká trať zložená z plávania (1,9 km), cyklistiky (90 km) a behu (21,1 km).

 

Využite jedinečnú príležitosť odpromovať svoju firmu, jej produkty a ponúkané služby počas športovej udalosti roka! Majstrovstvá sveta v triatlone prilákajú viac ako 20 000 návštevníkov zo Slovenska a 1 500 atlétov zo 60 krajín celého sveta. 4 dni nepretržitého pohybu potencionálnych klientov priamo cez expo zónu, predstavujú jedinečnú reklamnú a obchodnú príležitosť, na rozšírenie svojej zákazníckej základne nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Využite jedinečnú príležitosť a budťe so svojou firmou v priamom epicentre celého diania unikátneho podujatia.

Možnosti Expo zóny

Počas triatlonových pretekov The Championship 2018 vám ponúkame možnosť sa prezentovať v našej Expo zóne. Cena za vystavovanie závisí nielen od m2 ale aj od rozsahu využitia služieb a propagácie, ktorú vám ponúkame v dvoch rôznych balíkoch. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať patrik.danek@x-bionicsphere.com

 

Exkluzívny korporátny triatlonový kemp

Okrem Expo zóny vám ponúkame možnosť stať sa oficiálnym partnerom The Championship 2018 a zúčastniť sa jedinečného korporátneho triatlonového kempu, ktorý sme pripravili iba pre našich partnerov!

Exkluzívny korporátny triatlonový kemp 2018 je určený pre každého, kto chce na sebe pracovať, zlepšovať sa a získať motiváciu pre ďalšie úsúechy. Je to atraktívna forma teambuildingu a tréningy sú prispôsobené a pripravené tak, aby ich zvládol každý a hlavne sa pri nich zabavil.