COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
skrolovať nižšie

Októbrová nádielka talianskych vín v našej APANI®.

Srdečne pozývame všetkých milovníkov talianskych vín na exkluzívnu ochutnávku, ktorá sa uskutoční v piatok dňa 26. októbra 2018 o 19:00 v priestoroch APANI® rezortu X-bionic Sphere.

Nepôjde o známe vína Pinot Grigio, Chianti, či Primitivo , avšak budete mať možnosť spoznať a prechutnať lokálne aj medzinárodné odrody, ktoré si našli svojho konzumenta a prekvitajú v špecifických regiónoch a kútoch rozmanitého Talianska.

Ako inak, začneme tradične bublinkami a to Proseccom Superiore Brut „Vigna del Cuc „od producenta Col Sandago z Conegliano Valdobbiadene. Po vyčistení všetkých chutí bublinkami predstavíme voňavý, exotický Sauvignon Blanc z Friuli, bylinkovo minerálne Soave z oblasti Veneto, unikátny projekt Carmenere Bio z Doc Colli Berici z Veneta, moderné supertoskánske Il Guardiano z unikátneho terroir – vinohrady sa nachádzajú na upätí sopky Monte Amiata. Degustaciu ukončí plné, bohato – ovocné Valpolicella Classico od špičkového producenta Zýmē z oblasti Veneto.

Tešíme sa na Vás
SALUTE

Cena:

24€ / osoba*

*V cene je zahrnutá ochutnávka 6 vzoriek vín a občerstvenie.

Začiatok o 19:00 v reštaurácii APANI®. Počet miest obmedzený. Rezervácie 0910 871 961.
restaurantreservations@x-bionicsphere.com

1
2
3
the universe of sports, leisure and innovation
  1. X-BIONIC® HOTEL
  2. Hotel Entry
  3. APANI®