skrolujte nižšie

Objavte rezort, kde sa stále niečo deje!

Všetci rodičia to poznajú. Pred každým víkendom sa tešia na voľné dni, ktoré strávia s rodinou. Na druhej strane ich však neteší myšlienka na vymýšľanie programu, ktorý vyhovie malým aj veľkým. Vyskladať si ideálny rodinný deň nie je jednoduché. Deti musia prísť domov poriadne unavené, spokojné, usmiate, s plnými bruškami. Rodičia oddýchnutí, nie vyčerpaní.
Deti sa chcú blázniť, mamina by možno radšej strávila deň vo wellnesse alebo s knihou v ruke pri káve, otec by si rád zahral bowling. A všetkých treba „nakŕmiť“ k spokojnosti. Ak si to neviete predstaviť bez únavných presunov autom, navštívte nás. V x-bionic ® sphere je to všetko možné!

Veľkorysý priestor milión metrov štvorcových poskytuje naozaj široké možnosti zábavy aj oddychu pre všetkých. Celá rodina môže stráviť perfektný deň v našej x-bionic® aquatic sphere, kde nájdete mnoho bazénov, toboganov, vodných atrakcií, ale aj plážový bar a športové ihriská. V našom vodnom svete sa zrelaxuje a vyblázni celá rodina.

VIAC INFORMÁCIÍ O BAZÉNOCH A VODNOM SVETE

Alebo môžete zájsť o kúsok ďalej, do našej detskej dedinky AdventureLand. Je to unikátne vzdelávacie ihrisko, kde okrem rôznych preliezok a atrakcií nájdete počas víkendov animátorov a tvorivé, športové či vzdelávacie eventy alebo predstavenia. Kým sa vaše deti budú zabávať v AdventureLande, otvárajú sa vám skvelé možnosti. Wellness, Legends‘ Bar, bowling alebo chutná večera, či drink vo dvojici. Reštaurácie nájdete v celom našom rezorte, stačí si vybrať, či máte chuť na obed all you can eat, príjemné posedenie na terase s výhľadom na rezort, alebo plážový bufet.

VIAC INFORMÁCIÍ O ADVENTURELAND

U nás sa stále niečo deje! Okrem stabilnej pestrej ponuky máme vždy niečo navyše. Rôzne športové, jazdecké, kultúrne a vzdelávacie eventy zabavia celú rodinu, na väčšinu z nich je voľný vstup a vždy je pripravený bohatý sprievodný program pre malých aj veľkých.

VIAC INFORMÁCIÍ O NAŠICH PODUJATIACH

Najdôležitejšie je, že s našim zákazníckym programom môžete získať časť peňazí, ktoré u nás miniete, naspäť. Zákaznícky program X-CARD je založený na karte, ktorá vám plne nahradí platobnú kartu, môžete ňou platiť za služby, v reštauráciách alebo za vstupy na podujatia. Za každých minutých 100€ v jednom mesiaci získate 20€ späť v nasledujúcom mesiaci.
Skvelé je, že jednu kartu môže využívať celá rodina. Príďte objaviť x-bionic® sphere, teraz sa to naozaj oplatí!

Chcem získať X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD