x-bionic® aquatic sphere

Milí návštevníci! Vonkajší 50m bazén v x-bionic® aquatic sphere bude 03.06.2023 a 04.06.2023 OTVORENÝ od 10:00-18:00.

 

AdventureLand

Milí návštevníci, dňa 31.05.2023 bude AdventureLand uzatvorený do 16:00 z prevádzkových dôvodov. Dňa 04.06.2023 v nedeľu, bude uzatvorený z dôvodu konania eventu Spartan race. Ďakujeme za pochopenie.

 

skrolujte nižšie

Objavte rezort, kde sa stále niečo deje!

Všetci rodičia to poznajú. Pred každým víkendom sa tešia na voľné dni, ktoré strávia s rodinou. Na druhej strane ich však neteší myšlienka na vymýšľanie programu, ktorý vyhovie malým aj veľkým. Vyskladať si ideálny rodinný deň nie je jednoduché. Deti musia prísť domov poriadne unavené, spokojné, usmiate, s plnými bruškami. Rodičia oddýchnutí, nie vyčerpaní.
Deti sa chcú blázniť, mamina by možno radšej strávila deň vo wellnesse alebo s knihou v ruke pri káve, otec by si rád zahral bowling. A všetkých treba „nakŕmiť“ k spokojnosti. Ak si to neviete predstaviť bez únavných presunov autom, navštívte nás. V x-bionic ® sphere je to všetko možné!

Veľkorysý priestor milión metrov štvorcových poskytuje naozaj široké možnosti zábavy aj oddychu pre všetkých. Celá rodina môže stráviť perfektný deň v našej x-bionic® aquatic sphere, kde nájdete mnoho bazénov, toboganov, vodných atrakcií, ale aj plážový bar a športové ihriská. V našom vodnom svete sa zrelaxuje a vyblázni celá rodina.

VIAC INFORMÁCIÍ O BAZÉNOCH A VODNOM SVETE

Alebo môžete zájsť o kúsok ďalej, do našej detskej dedinky AdventureLand. Je to unikátne vzdelávacie ihrisko, kde okrem rôznych preliezok a atrakcií nájdete počas víkendov animátorov a tvorivé, športové či vzdelávacie eventy alebo predstavenia. Kým sa vaše deti budú zabávať v AdventureLande, otvárajú sa vám skvelé možnosti. Wellness, Legends‘ Bar, bowling alebo chutná večera, či drink vo dvojici. Reštaurácie nájdete v celom našom rezorte, stačí si vybrať, či máte chuť na obed all you can eat, príjemné posedenie na terase s výhľadom na rezort, alebo plážový bufet.

VIAC INFORMÁCIÍ O ADVENTURELAND

U nás sa stále niečo deje! Okrem stabilnej pestrej ponuky máme vždy niečo navyše. Rôzne športové, jazdecké, kultúrne a vzdelávacie eventy zabavia celú rodinu, na väčšinu z nich je voľný vstup a vždy je pripravený bohatý sprievodný program pre malých aj veľkých.

VIAC INFORMÁCIÍ O NAŠICH PODUJATIACH

Najdôležitejšie je, že s našim zákazníckym programom môžete získať časť peňazí, ktoré u nás miniete, naspäť. Zákaznícky program X-CARD je založený na karte, ktorá vám plne nahradí platobnú kartu, môžete ňou platiť za služby, v reštauráciách alebo za vstupy na podujatia. Za každých minutých 100€ v jednom mesiaci získate 20€ späť v nasledujúcom mesiaci.
Skvelé je, že jednu kartu môže využívať celá rodina. Príďte objaviť x-bionic® sphere, teraz sa to naozaj oplatí!

Chcem získať X-CARD     VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD