COOKIES
Táto webová stránka využíva cookies na zlepšenie prehliadania webu a poskytovanie ďalších funkcií. Viac informácií.   ROZUMIEM
x-bionic® aquatic sphere

V dňoch 22.10.2021 – 24.10.2021 (vrátane) budú priestory x-bionic® aquatic sphere uzatvorené pre verejnosť z dôvodu organizácie podujatia SLOVAKIA SWIMMING CUP.

sauny, vírivky a oddychová zóna

skrolovať nižšie

V x-bionic® wellness sphere na vás čaká hneď niekoľko spôsobov ako zrelaxovať telo a myseľ. Za zvukov príjemnej relaxačnej hudby navštívte našich 7 sáun, kneippov kúpeľ, 3 vírivky z toho jedna exteriérová, jednu privátnu vírivku. Po ukončení saunovania sa príjemne schladíte vo vonkajšom bazéne, alebo sa osviežite vďaka nášmu ľadopádu. Nezabudnite na občerstvenie v bare so  širokou ponuku nápojov a jedál.

Fínska sauna

Objavte čaro saunovania v najstaršej saune. Vysoká teplota fínskej sauny, ktorá dosahuje teplotu až  do 110 °C, sa zlepšuje imunitný systém, prekrvuje pokožka a blahodárne pôsobí na svalstvo. Saunovanie si môžete spríjemniť vďaka inhalácii vonných esencií.

Parná bylinková sauna

Lesné kvety, eukalyptus, vôňa ihličia a ďalšie príjemné vône vám uvoľnia všetky zmysli v našej bylinkovej parnej saune. Zrelaxujte svoje telo a myseľ pri teplote 37-45°C . Vďaka parnému kúpeľu aj v tejto saune môžete rozžiariť svoju pokožku za použitia pílingu.

Soľná jaskyňa

Nechajte sa preniesť do ďalekých Himalájí. Inhalácia himalájskej soli a teplota 35°C bude nielen príjemná ale aj liečivá. Pobyt v soľnej jaskyni odporúčame hlavne klientom s komplikáciami horných dýchacích ciest, s astmou, ale aj ako prevencia.

Biosauna

Biosauna je dokonalým spojením fínskej a parnej sauny obohatená o liečivé účinky byliniek, ktoré sú extrahované vo vzduchu. Správna kombinácia teploty, ktorá je nižšia ako vo fínskej saune, a vyššej vlhkosti,  umožňuje pobyt v saune aj ľuďom so srdcovocievnym ochorením. Biosauna má vďaka bylinkám blahodárne účinky na horné dýchacie cesty.

Ázijská sauna

Vstúpte s nami do prvej ázijskej sauny na Slovensku a vychutnajte si pocit úľavy a absolútneho uvoľnenia tela a myšlienok. V dokonalom opojení relaxačnej hudby, voňavých rituálov a pri príjemnej teplote 30° až 40° C so šálkou lahodného ázijského čaju budete odmenení novou energiou a pocitom absolútneho relaxu.

Infrasauna

Užite si nikdy nekončiace leto v našej infrasaune. Neviditeľné infračervené lúče pôsobia na naše telo ako slnečné žiarenie, vďaka ktorému sa stimulujú svaly a vnútorné orgány. V spojení s teplotou 40- 65°C sa organizmus prehrieva do väčšej hĺbky, čo pôsobí na prečisťovanie organizmu.

Parná sauna

Užite si príjemné chvíle v parnom kúpeli. Parná sauna pôsobí výborne na zrelaxovanie celého organizmu a vo veľkej miere zlepšuje elasticitu pokožky. Vďaka použitiu pílingu bude vaša pokožka žiarivejšia a zamatovo hladká.

Cenník a ďalšie informácie

Vstup na 3 hodiny Cena
Základný vstup
Predaj osobne na recepcii wellness
Predaj bez rezervácie
50,00 €
Hotel guest
Room charge + podpis
Bez/s rezerváciou
25,00 €
X-CARD
Výhradne s X-CARD
Rezervácia online/platba online
30,00 €

Wellness si môžete rezervovať na čísle +421 31 326 24 04 alebo na +421 910 101 741

Kompletný cenník s ponukou ďalších služieb a balíčkov v x-bionic® wellness sphere si môžete stiahnuť nižšie. Venujte prosím pozornosť aj návštevnému poriadku, ktorý zaručí vám aj ostatným hosťom ničím nerušený pobyt. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na náš personál, ktorý vám rád poradí.

Plaťte s X-CARD a získajte kredit navyše.

Za každých minutých 100€ získate na začiatku ďalšieho mesiaca 20€ navyše.

Chcem získať X-CARD    VIAC INFORMÁCIÍ O X-CARD